1 Liga ženy

Tabulka nadstavbové části k 22.05.22
 
Poř. Tým Zápasů V-R-P Skóre Body
1. Sokol Dobruška 11 10-0-1 296:201 20
2. TJ Přeštice 11 10-0-1 245:192 20
3. Sokol Tymákov 11 7-1-3 180:103 15
4. Sokol Krčín 11 3-3-5 250:249 9
5. HK Hlinsko v Č. 9 3-1-5 172:210 7
6. Sokol Bakov n.J. 10 3-0-7 182:209 6
7. TJ Stará Ves n.O. 11 2-0-9 179:276 4
8. Sokol Blovice 10 1-1-8 160:237 3

Oficiální tabulka zde...

 
č.u. Datum Čas Zápas výsledek  
802 24.10.21 14:30 Přeštice - Bakov 28:23 (14:10)  
805 28.10.21 11:00 Bakov - Tymákov 11:15 (9:8)  
811 03.04.22 13:00 Stará Ves - Bakov 16:18 (8:10)  
814 10.04.22 14:00 Bakov - Blovice 22:11 (11:8)  
819 15.04.22 13:00 Hlinsko - Bakov 19:17 (10:6)  
823 23.04.22 16:00 Bakov - Krčín 26:28 (13:14)  
827 24.04.22 11:00 Bakov - Dobruška 16:29 (9:15)  
830 01.05.22 16:00 Bakov - Přeštice 15:20 (7:9)  
833 15.05.22 16:00 Tymákov - Bakov 25:9 (10:3)  
839 22.05.22 10:30 Bakov - Stará Ves 25:18 (16:9)  
842 29.05.22 16:00 Blovice - Bakov    
847 05.06.22 16:00 Bakov - Hlinsko    
851 11.06.22 16:00 Krčín - Bakov    
855 12.06.22 09:30 Dobruška - Bakov    

Oficiální rozpis zde...

 
Tabulka před nadstavbou 1. ligy žen skupina A 2021/22 k 3.10.2021:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
k datu 16.06.2019
Pořadí Tým p.ut. V R P Skóre Body
               
1. TJ Přeštice B 20 18 1 1 392:301 37
2. Sokol Tymákov B 20 14 0 6 346:300 28
3. TJ Sokol Bakov 20 10 1 9 332:293 21
4. TJ Sokol Ejpovice 20 8 0 12 311:340 16
5. TJ Spartak Modřany 20 4 2 14 301:357 10
6. TJ Žatec 20 3 2 15 235:312 8

Průběžné výsledky zde:

Naše zápasy: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Termín Zápas Skóre  
26.08.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Sokol Tymákov B 16:17 (7:6)  
02.09.2018 TJ Sokol Ejpovice - TJ Sokol Bakov 18:15 (9:6)  
09.09.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Žatec 17:5 ( 7:2)  
16.9.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Spartak Modřany 16:23 (8:13)  
22.09.2018 TJ Přeštice B - TJ Sokol Bakov 21:17 (8:9)  
23.09.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Sokol Tymákov B 8:10 (3:5)  
30.09.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Sokol Ejpovice 25:13 (15:9)  
07.10.2018 TJ Žatec - TJ Sokol Bakov 13:23 (5:9)  
14.10.2018 TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Bakov 21:17 (11:9)  
21.10.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Přeštice B 20:20 (12:10)  
14.04.2019 TJ Sokol Tymákov B - TJ Sokol Bakov 19:12 (9:5)  
19.04.2019 TJ Sokol Bakov - TJ Sokol Ejpovice 20:11 (9:4)  
28.04.2019 TJ Žatec - TJ Sokol Bakov 12:17 (6:8)  
12.05.2019 TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Bakov 11:14 (3:6)  
18.05.2019 TJ Sokol Bakov - TJ Přeštice B 17:18 (8:7)  
19.05.2019 TJ Sokol Tymákov B - TJ Sokol Bakov 14:15 (10:6)  
26.05.2019 TJ Sokol Ejpovice - TJ Sokol Bakov 13:19 (6:8)  
02.06.2019 TJ Sokol Bakov - TJ Žatec 14:10 (7:7)  
09.06.2019 TJ Sokol Bakov - TJ Spartak Modřany 13:14 (6:7)  
16.06.2019 TJ Přeštice B - TJ Sokol Bakov 10:17 (6:10)  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
k datu 09.06.2019
Pořadí Tým p.ut. V R P Skóre Body
               
1. TJ Přeštice B 19 18 1 0 375:291 37
2. Sokol Tymákov B 19 13 0 6 321:284 26
3. TJ Sokol Bakov 19 9 1 9 315:283 19
4. TJ Sokol Ejpovice 19 8 0 11 295:315 16
5. TJ Spartak Modřany 20 4 2 14 301:357 10
6. TJ Žatec 20 3 2 15 235:312 8

Průběžné výsledky zde:

Naše zápasy: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Termín Zápas Skóre  
26.08.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Sokol Tymákov B 16:17 (7:6)  
02.09.2018 TJ Sokol Ejpovice - TJ Sokol Bakov 18:15 (9:6)  
09.09.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Žatec 17:5 ( 7:2)  
16.9.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Spartak Modřany 16:23 (8:13)  
22.09.2018 TJ Přeštice B - TJ Sokol Bakov 21:17 (8:9)  
23.09.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Sokol Tymákov B 8:10 (3:5)  
30.09.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Sokol Ejpovice 25:13 (15:9)  
07.10.2018 TJ Žatec - TJ Sokol Bakov 13:23 (5:9)  
14.10.2018 TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Bakov 21:17 (11:9)  
21.10.2018 TJ Sokol Bakov - TJ Přeštice B 20:20 (12:10)  
14.04.2019 TJ Sokol Tymákov B - TJ Sokol Bakov 19:12 (9:5)  
19.04.2019 TJ Sokol Bakov - TJ Sokol Ejpovice 20:11 (9:4)  
28.04.2019 TJ Žatec - TJ Sokol Bakov 12:17 (6:8)  
12.05.2019 TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Bakov 11:14 (3:6)  
18.05.2019 TJ Sokol Bakov - TJ Přeštice B 17:18 (8:7)  
19.05.2019 TJ Sokol Tymákov B - TJ Sokol Bakov 14:15 (10:6)  
26.05.2019 TJ Sokol Ejpovice - TJ Sokol Bakov 13:19 (6:8)  
02.06.2019 TJ Sokol Bakov - TJ Žatec 14:10 (7:7)  
09.06.2019 TJ Sokol Bakov - TJ Spartak Modřany 13:14 (6:7)  
16.06.2019 TJ Přeštice B - TJ Sokol Bakov    

 

 

 

 
Poř. Družstvo C V - R - P Skóre Body
1. Sokol Tymákov 7 7  – 0  – 0 200 : 84 14
2. Sokol Bakov 7 5  – 0  – 2 140 : 111 10
3. KNH Litvínov 6 4  – 0  – 2 109 : 112 8
4. TJ S. Nezvěstice 7 2  – 1  – 4 119 : 125 5
5. TJ Avia Čakovice 7 1  – 1  – 5 99 : 148 3
6. Baník Most NH 6 0  – 0  – 6 58 : 145 0

Legenda tabulky:

Postup do finálové skupiny o titul
Postup do skupiny E o udržení
Odkaz na oficiální tabulku je zde...
 
Termín Zápas A -tým Skóre  
22.08.2021 Tymákov - Bakov 32:12 (15:7)  
04.09.2021  Most - Bakov 10:24 (4:13)  
05.09.2021 Litvínov - Bakov 10:15 (3:6)  
12.09.2021 Bakov - Čakovice 34:12 (18:7)  
25.09.2021 Bakov - Nezvěstice 21:13 (12:7)  
26.09.2021 Bakov - Tymákov  15:19 (8:11)  
03.10.2021 Čakovice - Bakov 15:19 (4:8)  

 

 

po 14. kole
Pořadí Tým p.ut. V R P Skóre Body
 
1. KHN Spoje Praha 10 8 0 2 203 : 183 16
2. TJ Stará Huť 10 7 0 3 190 : 164 14
3. Sokol Březno 10 6 0 4 186 : 182 12
4. Sokol Bakov 10 3 0 7 167 : 167 6
5. TJ Spartak Modřany 10 3 0 7 157 : 171 6
6. TJ Avia Čakovice 10 3 0 7 154 : 190 6


Oblastní přebor

Termín Zápas B-tým Skóre  
11.09.2021 Stará Huť - Bakov 14:13 (8:7)  
09.10.2021 Březno - Bakov 17:19 (9:11)  
16.10.2021 Bakov - Čakovice 23:12 ( 13:9)  
23.10.2021 Modřany - Bakov 13:17 (5:9)  
09.04.2022 Bakov - Spoje 16:20 (9:7)  
24.04.2022 Bakov - Stará Huť 12:17 (5:9)  
14.05.2022 Bakov - Březno 19:20 (14:11)  
21.05.2022 Čakovice - Bakov 15:12 (8:7)  
28.05.2022 Bakov - Modřany 13:15 (7:7)  
04.06.2022 Spoje - Bakov 24:23 (10:13)