Bakov nad Jizerou X Čakovice - OP

27.09.2009 12:49

Ženy:

Bakov : Čakovice "A" 15:8 ( 6:7 )
Hned v prvním utkání nového ročníku k nám zavítal pražský soupeř, kterého jsme v ženské kategorii ještě neporazili. K utkání nastoupila dvojice nových hráček, Monika a Lucie Bártovi, které během letní pauzy přestoupili do našeho oddílu ze Sokola Březno. V prvním poločase byla na našich hráčkách, především v útoku znát drobná nervozita a lehká nesehranost a tak stav 6:7 odpovídal předváděné hře, v druhém poločase naše vynikající obrana především pak L. Mrákotová, Pelikovská a Chamerová a brankařka M. Bártová nechala soupeře pouze jednou skórovat!! a tak díky dobrým výkonům v útočné fázi, kde zářila Cecavová s Beranovou děvčata vyhrála 15:8 a poprvé zdolala tohoto soupeře.

Branky Bakova: Cecavová 9, Beranová 4, Bártová L. 1, Nevřivá 1.
Sestava Bakova: Brankařky: Bártová Monika, Čumpelíková Pavla, Obránkyně: Mrákotová Lucie, Svobodová Lucie, Chamerová Romana, Pěnkavová Kateřina, Pelikovská Šárka, Útočnice: Bártová Lucie, Beranová Monika, Cecavová Kristýna, Mrákotová Helena, Nevřivá Kristýna,

trenér: Miroslav Beran

vedoucí družstva: Michal Štěpánek

Bakov : Čakovice "B" 20:9 ( 12:6 )
Tento zápas opět ukázal, že se lze spolehnou na skvělou brankařku a vynikající obranu a ani v útočné fázi není hra špatná, už od počátku utkání byla naše děvčata rychlejší, důraznější a techničtější, což se odrazilo v konečném výsledku 20 :9.

Branky Bakova: Beranová 8, Cecavová 7, Bártová L. 4, Mrákotová H. 1.
Sestava Bakova: Brankařky: Bártová Monika, Čumpelíková Pavla, Obránkyně: Mrákotová Lucie, Svobodová Lucie, Chamerová Romana, Pěnkavová Kateřina, Pelikovská Šárka, Útočnice: Bártová Lucie, Beranová Monika, Cecavová Kristýna, Mrákotová Helena, Reslová Lenka,

Starší žákyně:

Bakov : Čakovice 25:5 ( 12:1 )
K prvnímu utkání st. žákyň v nové sezóně nemohla kvůli zlomeného prstu při předzápasovém tréninku nastoupit útočnice Volná, kterou skvěle zastoupila především Navrátilová, obrana téměř soupeře nepustila ke střele, zazářila především Reslová (ryba) a tak po snadném průběhu děvčata vyhrála 25:5 a skvěle vstoupila do sezóny.

Branky Bakova: Navrátilová K. 15, Špringerová 7, Reslová Luc. 3
Sestava Bakova: Brankařky: Řeháková Eliška, Staffenová Monika, Obránkyně: Kunová Monika, Ihnátová Karolína, Šimůnková Martina, Reslová Lucie (Ryba), Útočnice: Špringerová Denisa, Reslová Lucie, Navrátilová Klára

vedoucí družstva: Tereza Bušová

autor: Miroslav Beran