Povedená neděle 15.10.23

19.10.2023 14:59

V neděli se na našem hřišti odehrála 2 ligová utkání a obě vítězná. Dopoledne se odehrálo utkání 1. ligy žen s Litvínovem 18:16, v poločase 7:7. Zápas byl velice vyrovnaný, čemuž svědčí i poločasové skóre. V druhé půli se týmu Bakova povedlo několik krásných brejků, děvčata šla do většího vedení, které ovšem obětavým výkonem soupeř začal povedenými akcemi stahovat. Přesto nakonec děvčata z Bakova byla ta šťastnější a připsala si tak další 2 body, a to zcela zaslouženě.

Odpoledne naši muži přivítali tým z Žatce. Po prvním poločase to byl právě soupeř kdo vedl, byť jen o jednu branku. Utkání bylo velice vyrovnané a rozhodovala skutečně každá maličkost. Z důvodu vyhrocených emocí byly uděleny i žluté karty, které ale paradoxně některé naše hráče, nebudu samozřejmě jmenovat, nakoply k lepšímu výkonu v brance a po několika krásných zákrocích a skvělé práci obrany a přesné střelbě útočníků naši muži vybojovali vítězství 23:21.