Čakovice - Bakov - ženské složky

24.05.2009 08:58

Ženy:

Čakovice "A" : Bakov 15:9 ( 9:5 )

Už od počátečního hvizdu naše družstvo začalo doplácet na jarní nepříliš dobrou střeleckou potenci a i díky výrazným chybám v rozehrávce obrany nechalo příliš brzy domácí tým utéct na rozdíl 4 branek, o které se poté přetahovalo kromě posledních pěti minut prakticky celý zápas.

Branky Bakova: Cecavová 4, Beranová 2, Nevřivá 2, Mrákotová H. 1

Sestava Bakova: Brankařky: Čumpelíková Pavla, Vaníčková Simona, Obránkyně: Svobodová Lucie, Chamerová Romana, Bušová Tereza, Puskajlerová Petra, Útočnice: Cecavová Kristýna, Beranová Monika, Mrákotová Helena, Nevřivá Kristýna, Reslová Lenka, Trenér: Beran Miroslav, Vedoucí družstva: Štěpánek Michal

Čakovice "B" : Bakov 15:14 ( 4:8 )

Děvčata už od začátku diktovala tempo hry, dobře bránila a vynikající zákroky předváděla brankařka Čumpelíková, v útoku si obnovenou premiéru užila Vaníčková a ukázalo se že trio Vaníčková, Beranová, Cecavová má v sobě pořád velký herní potenciál, což se odrazilo v poločasovém výsledku 4:8, v průběhu druhé půle děvčata zvýšila svůj náskok dokonce na rozdíl pěti branek!!! a jelikož do konce utkání zbývalo zhruba 15minut, tak vše nasvědčovalo tomu, že si do Bakova přivezeme 2 body, bohužel v poslední patnáctiminutovce soupeř přidal na tvrdosti a dokázal vsítit 10 gólů, oproti 4 gólům vsítěných našimi hráčkami a tak opět 2 body zůstali v Čakovicích a opakoval se smolný výsledek s podzimního utkání, kdy jsme na domácím hřišti prohráli také rozdílem jediného gólu.

Branky Bakova: Cecavová 8, Beranová 3, Vaníčková 3

Sestava Bakova: Brankařky: Čumpelíková Pavla, Bušová Veronika, Obránkyně: Svobodová Lucie, Chamerová Romana, Bušová Tereza, Puskajlerová Petra, Útočnice: Cecavová Kristýna, Beranová Monika, Mrákotová Helena, Nevřivá Kristýna, Reslová Lenka, Vaníčková Simona

Starší Žákyně:

Čakovice : Bakov 2:16 ( 2:12 )

Již od počátku utkání se projevil zejména věkový rozdíl mezi oběma družstvy, za domácí tým nastoupilo velké množství děvčat z kategorie mladších žákyň, celá obrana s přehledem ukončovala útočné akce domácích a útočnice Navrátilová a Volná si s chutí zastříleli. Po suveréním prvním poločase dostali v útoku šanci i někteří obránci, čehož využila Špringerová a vsítila svou první soutěžní branku. Doufejme, že si tak děvčata zvedla sebevědomí před klíčovým zápasem se Starou Hutí v němž se poperou v přímém souboji o účast na Poháru ČR.

Branky Bakova: Navrátilová K. 8, Volná 6, Reslová Luc. 1 Špringerová 1

Sestava Bakova: Brankařka: Nováková Karolína, Obránkyně: Kunová Monika, Špringerová Denisa, Ihnátová Karolína, Reslová Lucie (Ryba), Černá Martina, Šimůnková Martina, Útočnice: Reslová Lucie, Volná Blanka, Navrátilová Klára, Trenér: Beran Miroslav, Vedoucí družstva: Bušová Tereza

Dorostenky:

Čakovice : Bakov 3:22 ( 1:15 )

Povinné vítězství nad slabším týmem.

Branky Bakova: Beranová 14, Nevřivá 6, Bušová T. 1, Volná 1

Sestava Bakova: Brankařky: Bušová Veronika, Vaníčková Simona, Obránkyně: Puskajlerová Petra, Bušová Tereza, Špringerová Denisa, Ihnátová Karolína, Kunová Monika, Útočnice: Beranová Monika, Nevřivá Kristýna, Reslová Lenka, Volná Blanka, Trenér: Beran Miroslav, Vedoucí družstva: Štěpánek Michal

autor: Miroslav Beran