Bakov : Stará Huť 30.5.2009 - ženské složky

05.06.2009 07:18

Ženy

Bakov : Stará Huť 16:9 ( 7:7 )

Derniéra útočnice Beranové. V prvním poločase nám bylo družstvo Staré Huti vyrovnaným soupeřem a prokazovalo, že podzimní remíza ve Staré Huti nebyla jen náhodou. Naše obrana si v prvním poločase nenašla recept jak zastavit útočné snažení hostů a v útoku nám kontakt se soupeřem zajišťovala skvěle hrající Cecavová. V druhé půli se rapidně zlepšila hra obrany, kde odebranými míči vynikala především L. Mrákotová, v útoku se chytila i útočnice Beranová a díky na jaře opět skvělé brankářce Čumpelíkové naše skóre narůstalo až na konečných 16:9. Tudíž se rozlučka jedné z našich nejlepších útočnic povedla na jedničku. Branky Bakova: Beranová 7, Cecavová 7, Mrákotová H. 1, Navrátilová 1 Sestava Bakova: Brankařky: Čumpelíková Pavla, Vaníčková Simona, Obránkyně: Mrákotová Lucie, Svobodová Lucie, Pelikovská Šárka, Chamerová Romana, Pěnkavová Kateřina, Útočnice: Cecavová Kristýna, Beranová Monika, Mrákotová Helena, Navrátilová Lucie, Nevřivá Kristýna, Trenér: Beran Miroslav, Vedoucí družstva: Štěpánek Michal

Dorostenky

Bakov : Stará Huť "A" 36:21 ( 14:11 )

Poslední zápas který bylo potřeba vyhrát, aby si děvčata zajistila účast na mistrovství ČR. První poločas byl z naší strany velmi nervózní, v útočné fázi se nedařilo podle našich představ a obrana dělala chybu za chybou, během druhé půle se obraná hra znatelně zlepšila a v útoku zářila útočnice Beranová. Jediný stinný moment zápasu bylo zranění obránkyně T. Bušové. A tak je po zaslouženém výsledku na pořadu příprava na Mistrovství České republiky, které se koná 19. až 21. 6. 2009 v Dobrušce. Branky Bakova: Beranová 25, Nevřivá 6, Reslová 5 Sestava Bakova: Brankařky: Bušová Veronika, Vaníčková Simona, Obránkyně: Puskajlerová Petra, Bušová Tereza, Špringerová Denisa, Ihnátová Karolína, Útočnice: Beranová Monika, Nevřivá Kristýna, Reslová Lenka, Trenér: Beran Miroslav, Vedoucí družstva: Štěpánek Michal

Bakov : Stará Huť "B" 26:12 ( 18:6 )

Zápas který po klidném průběhu skončil očekávanou výhrou našich děvčat. Branky Bakova: Beranová 15, Nevřivá 6, Reslová 5 Sestava Bakova: Brankařky: Bušová Veronika, Vaníčková Simona, Obránkyně: Puskajlerová Petra, Špringerová Denisa, Ihnátová Karolína, Útočnice: Beranová Monika, Nevřivá Kristýna, Reslová Lenka, Trenér: Beran Miroslav, Vedoucí družstva: Štěpánek Michal

Starší žákyně

Bakov : Stará Huť 12:10 ( 7:5 )

K zápasu jsme nastupovali s vědomím že ani případná výhra nám za určitých podmínek nemusí zaručit účast na Poháru ČR, ale i tak děvčata od začátku dělala vše pro to, aby se o účast na poháru poprala. V úvodu utkání se po dvouch skvěle nacvičených signálech děvčata ujala dvoubrankového vedení, které udržela až do poločasu. Vstup do druhé půle se nezdařil, soupeř stačil vyrovnat, ale skvělé zákroky obránkyň Kunové a Špringerové v kombinaci s úspěšnou střelbou Navrátilové a Volné vrátili dvoubrankové vedení na naší stranu. Děvčata vyhrála a poté jen netrpělivě čekala na telefonát o průběhu zápasu mezi Březnem a Spoji Praha, kde jen vítězství Března zaručovalo účast na poháru, naštěstí se nám po telefonu dostalo dobré zprávy a tak můžeme balit kufry na Pohár České republiky, který se koná 12. až 14. 6. 2009 v Opatovicích nad Labem Branky Bakova: Volná 7, Navrátilová 4, Reslová 1 Sestava Bakova: Brankařky: Řeháková Eliška, Nováková Karolína, Obránkyně: Kunová Monika, Špringerová Denisa, Ihnátová Karolína, Reslová Lucie (ryba) Šimůnková Martina, Reslová Lucie, Volná Blanka, Navrátilová Klára, Trenér: Beran Miroslav, Vedoucí družstva: Bušová Tereza

autor: Miroslav Beran