Bakov nad Jizerou X Spoje Praha - OP

13.10.2009 11:10

Ženy:

Bakov : Spoje Praha 20:11 ( 11:7 )

První utkání ke kterému po návratu ze zámoří mohla nastoupit útočnice Navrátilová. Počátek utkání byl z naší strany velmi nervózní a v 10. minutě jsme dokonce prohrávali 4:5, pak se ovšem začalo dařit v útoku a po vyhraném prvním poločase v poměru 11:7, jsme si už jen hlídali náskok a dokonce jej ještě navýšili.

branky Bakova: Beranová 9, Navrátilová 6 Cecavová 3, Bártová L. 2

sestava Bakova: Brankařky: Čumpelíková Pavla, Bártová Monika, Obránkyně: Mrákotová Lucie, Chamerová Romana, Pelikovská Šárka, Pěnkavová Kateřina, Svobodová Lucie, útočnice: Cecavová Kristýna, Bártová Lucie, Beranová Monika, Navrátilová Lucie, Reslová Lenka

trenér: Miroslav Beran

vedoucí družstva: Michal Štěpánek

Dorostenky:

Bakov : Spoje Praha 17:12 ( 9:4 )

Hladké vítězství, ale souhra především útočnic se neukazuje v moc dobrém světle.

branky Bakova: Navrátilová K. 8, Reslová Len. 7, Špringerová 2

sestava Bakova: Brankařky: Řeháková Eliška, Dubnová Lada (Sokol Krčín), Obránkyně: Puskajlerová Petra, Kunová Monika, Ihnátová Karolína, Reslová Lucie (Ryba), útočnice: Špringerová Denisa, Navrátilová Klára, Reslová Lenka, Reslová Lucie

autor: Miroslav Beran