5.5. Nadstavbový turnaj mladších źáků

05.05.2013 16:37

Adrenalinový zážitek

V neděli 5.5. se od 9h konal nadstavbový turnaj mladších žáků na domácím hřišti v Bakově n.J.. První zápas hráli bakovští proti modřanským, kteří hned od začátku ukázali, že jsou perfektně sehraným týmem. I přes to, že se bakovští kluci velice snažili, převaha (i věková) modřanských byla markantní. Jediný gól za bakovské dal Zdenda Čučka a zápas díky tomu neskončil s nulou na naší straně. Zápas skončil 1:20

Druhý zápas naši kluci sehráli s mladšími žáky z Řevnic. Od začátku to byl velice vyrovnaný boj a kluci z obou mužstev se doslova byli jako lvi. Skóre se měnilo téměř každou minutu a ani na chvilku nebylo jisté, jak nakonec zápas dopadne. Necelých osm minut před koncem druhého poločasu dokonce řevničtí utekli našim o dva góly a chvilku to vypadalo, že mají vítězství v kapse. Ale bakovší se nevzdali a za silného povzbuzování všech přihlížejících nejen, že vyrovnali, ale ještě získali jednogólový náskok, který si udrželi a těsně před koncem zápasu ještě o jeden gól skóre vylepšili. S konečným výsledkem 23:21 odcházeli do šaten za velkého potlesku a skandování diváků! Moc děkujeme všem mladším žákům za velké nasazení, radost ze hry a nádhernou podívanou plnou neočekávaných zvratů.