20. kolo Baník Most NH X Sokol Bakov nad Jizerou - II. liga

Baník Most x Sokol Bakov nad Jizerou 15:14 (7:10)

Obrana: Jiří Preininger, Jan Štěpánek, Petr Kešner

Útok: Olda Kysela, Tomáš Zahradník, Michal Horyna, Jakub Černý, Petr Kožíšek

Trenér: Pavel Veselý

I. poločas

Do zápasu s týmem z horní poloviny tabulky jsme vstoupili bez respektu. Od začátku se nám dařilo jak herně tak střelecky. Dávali jsme góly. Naše obrana a brankář nedovolili soupeři skórovat. Rozdíl skóre svižně narůstal v náš prospěch, v polovině prvního poločasu jsme vedli 1:7 !!! Poté se mosteckým začalo dařit přehrávat naši do té doby bezchybnou obranu a začali dávat branky. Na konci poločasu byl výsledek 7:10 v náš prospěch.

II. poločas

Věřili jsme ve vítězství. Naneštěstí se nám přestalo střelecky dařit. Hra mostecké obrany byla velmi tvrdá až zákeřná a nebylo jednoduché se individuálně prosadit. Nedávali jsme góly. Mostu se naopak v útoku dařilo. Mostečtí dokázali rozběhat naši obranu a vypracovat si stoprocentní střelecké příležitosti, které s jistotou proměňovali. Navíc byli střelecky úspěšnější i při trestných hodech. Efektivita střelby našeho týmu byla malá. Soupeř začínal mít navrch. Chtěli jsme vyhrát, ale i přes zvýšenou bojovnost jsme zápas prohráli 15:14.

autor textu: Jan Štěpánek