25.05.2009 15:34

Sokol Bakov nad Jizerou x TJ Sokol Ejpovice (5:10) 13:14

diváků: 60

Naše sestava:

Obrana: Václav Brzobohatý (brankář), Martin Švarc, Petr Kešner, Jan Štěpánek, Pavel Veselý

Útok: Olda Kysela, Michal Barabáš, Tomáš Zahradník, Michal Horyna, Tomáš Louda

Trenér: Petr Šulc      Vedoucí: Pavel Veselý

Utkání bylo rozehráno ve svižném tempu. 3:2 vedeme hezkým padáčkem Michala Barabáše.   Pak přišla druhá půle prvního poločasu, ve které jsme měli nulovou produktivitu v útoku. Ze stavu 4:5 ve 14. minutě nám Ejpovice utekli až na 5:10. Poločasová přestávka, jdeme si odpočinout do šatny.

Přes nepříznivý stav skóre jdeme do druhé půle s plným nasazením a chutí zvítězit. Soupeř začíná v oslabení, protože na konci prvního poločasu byl vyloučen ejpovický záložník za druhý hrubý faul. Vytrvale dotahujeme. V obraně jsme ejpovické útočníky uhrály. Tlak a tah na branku se nám ale nepodařilo zužitkovat. Na konci zápasu přišla série několika našich neproměněných střeleckých pokusů. Naprosto nešťastně prohráváme 13:14. Bylo to tak blízko, ale nepovedlo se.

Poslední domácí zápas II. ligy hrajeme v neděli 31.5. 10:00 !!!