12.05.2009 07:21

Sokol Bakov nad Jizerou x TJ Všenice (10:8) 17:15

diváků: 100

Naše sestava:

Obrana: Václav Brzobohatý (brankář), Martin Švarc, Petr Kešner, Jiří Preininger, Pavel Veselý, Jan Śtěpánek

Útok: Tomáš Louda, Jan Kysela, Michal Barabáš, Tomáš Zahradník, Michal Horyna

Trenér: Petr Šulc      Vedoucí: Pavel Veselý

I. poločas

0:1 hosté skórují z prvního protiútoku. 0:2 náš útok znovu ztrácí a podruhé inkasujeme. 1:2 Jan Kysela proměňuje trest. 1:3 prudká střela přes beka končí v síti. 2:3 Kysela dává gól ze hry. Bráníme. Václav Brzobohatý likviduje střelecký pokus všenických. Další střela soupeře míří nad hlavu našeho gólmana, ten znovu chytá. Tomáš Zahradník vybojuje dva tresty za sebou. 3:3 (9‘=9.minuta) z druhé rozehrávky na střed skóruje Kysela (krásný klepák do horní poloviny branky). (10‘) Všenice neproměňují trest. 4:3 (10’30) Bakov trest proměňuje. 4:4...5:4...5:5. 5:6 (14’30) ze hry dlouhovlasý blonďák Baborovský č.10. 6:6 (15’30) z pravé strany skóruje Zahradník po obdržené vracečce od Kysely ze středu. (16’30) Brzobohatý chytá. Jdeme do útoku. 7:6 (17‘) Michal Horyna otáčí stav v náš prospěch. (17’30) naše brána likviduje nebezpečný pokus Baborovského. Několik minut útočíme. (20’30) Horyna hezky nastřeluje spojnici břevno-tyč k brance chybělo málo. 7:7 (21’30). 8:7 (22‘) Tomáš Louda odpovídá klepákem. Následuje série několika protiútoků a neproměnných střel na obě branky. (25‘) Michal Barabáš vybojuje trest na pravé straně. 9:7 (25’30) po rozehře tvrdým výšlapem skóruje Louda. 9:8 (26‘) Baborovský dává gól ze hry prudkou střelou nad hlavu našeho gólmana. V útoku ztrácíme. Jirka Preininger hezky vypíchne míč na obraně. Několik rychlých protiútoků, kdy brankáři bravurně chytají. (29‘) Barabáš vybojuje dva tresty po sobě. (29’50) Barabáš rozehrává trest zprava na střed a Kysela chytře vsítí a přepisuje tak na světelné tabuli výsledek prvního poločasu na 10:8.

II. poločas

Výhoz do druhé části hry mají Všenice. Ubráníme. V půlminutových až minutových úsecích se střídají protiútoky. Střelecky se nedaří ani na jedné straně. 10:9 (6‘) Elšlégr č.7 dává prudkou střelu přes našeho beka. 11:9 (7‘) Louda nekompromisně z výšlapu na střed. 11:10 (7’15) blesková odpověď Jelínka č.8 z výšlapu. V našem útoku pěkná souhra podlázeckých. Dva tresty zakončené po rozehře krásnou střelou Loudy do vingle, naneštěstí gólman vyráží. 11:11 (9‘) Elšlégr proměňuje další prudkou střelu z dálky. (9’30-10’30) Bakov čerpá oddechový čas, jednominutový „time out“. 12:11 (11‘) Kysela dává po rozehře trestu šťastný gól ze středu. (11’30) ubráníme protiútok. Ztrácíme. (12‘) Pavel Veselý obdrží žlutou kartu za opakovaný faul. Následný trest Brzobohatý chytá. (13‘) máme silný tah na branku soupeře. 13:11 (14‘) Kysela opět po rychlé rozehře trestu. Protiútok ubráníme. Bojovnost Zahradníka vyústí ve dva tresty, kdy při druhém je záložník Brei č.13 odměněn žlutou kartou za opakovaný faul. Naše dlouhé útočení naruší jen krátký neproměněný brejk Všenic. 14:11 (17’30) Zahradník dává krásnou branku. (18‘) Horyna nastřeluje tyč branky. (18’30) Loudův klepák chytá gólman. 14:12 (19‘) Elšlégr ze středu. Několik minut útočíme. (22‘) Louda leží na zemi po úderu do obličeje, oklepe se a hraje dál. Všenice jdou do útoku. 14:13 (22’30) rozhodčí protahuje hvizd a uznává branku vsítěnou po faulu našeho záložníka Veselého. 15:13 (23‘) Louda střílí s pádem a znovu vytváří dvougólový náskok. 15:14 (24’30) inkasujeme po rozehrávce trestu. (25‘) Barabáš vybojuje trest. 16:14 (25‘) Louda opět získává dvoubrankové vedení. Gól dává klepákem. (26’30) Martin Švarc, který vystřídal Jirku Preiningera na postu beka, chytá v brance střelu z trestu. (27‘) nedáváme. 16:15 (27’30) inkasujeme z brejku z ruky Černého č.6. (28‘) Horyna vybojuje trest na levé straně, rozehrává Barabáš. (29‘) Kysela je faulován, rozehrává Barabáš. (29’30) faul uvnitř, rozehrává Kysela. 17:15 (30‘) Kysela vsítí klepákem. Domácí se radují. (30’30) poslední střela všenických jen lízla tyč naší branky a tak vyhráváme 17:15.

Těšíme se na další návštěvu diváků při domácích zápasech: so 23.5. 15:00, ne 24.5. 10:00, ne 31.5. 10:00 (takže už jen 3krát doma !)

Takto viděl zápas s TJ Všenice autor článku Jan Štěpánek.