26.04.2010 15:44

TJ Jiskra Raspenava X Sokol Bakov 22:18 (11:11)

I. poločas

Do zápasu jsme vkročili pravou nohou. Dařilo se nám přehrávat obranu soupeře
a s jistotou jsme skórovali. V úvodu jsme vedli 2:0. Dále se nám střelecky dařilo.
Ještě v 7.minutě jsme měli třígolový náskok.
Naše obrana začala být prostupnější a raspenavští díky přesné střelbě začali dotahovat.
Již se nám nedařilo proměňovat střelecké příležitosti a v obraně jsme dělali individuální chyby.
Raspenava dokázala otočit skóre a dvacet vteřin před koncem prvního poločasu vedla o jednu branku.
Olda Kysela předvedl co to je dobrý tah na branku, zaměstnal celou soupeřovu obranu a rychle nahrál Tomáši Zahradníkovi, který s jistotou srovnal na poločasových 11:11.

II. poločas

Celá druhá půle patřila soupeři. Nedávali jsme potřebné góly a v obraně se nemohli srovnat a prováděli další hloupé chyby.
Raspenavský útok nás nepřehrál chytrou kombinací, ale přesnou střelbou. Velký vliv na střeleckou potenci útočníků mělo také posuzování obraných zákroků od rozhodčího. Pískali se častěji nejen trestné hody a ale také hody pokutové, neboli šestky. Několik faulů na naše hráče zůstalo bez potrestání a my jsme navíc přišli vždy o balón. Dostávali jsme další branky, ale nedařilo se nám góly dávat. Proto jsme zaslouženě prohráli 22:18.

autor textu: Jan Štěpánek